Yeni Komşuyla Grup Seks

213

Merhaba SEX HİKAYESİ okurları;

Benim adım Sena. Bu gün her zamanki gibi sıradan bir gün değildi. Üvey babamın işi dolayısıyla başka bir şehre taşınıyorduk. Üvey babamı hiç sevmezdim ama onun sayesinde bir de üvey kardeşim olmuştu. O kardeşten çok kankam gibiydi. Bu yüzden az da olsa şanslıydım. Hava alanındaydık, uçaktan inmiştik. Taksiyle üç ay önce aldığımız eve gittik. Kardeşimle hemen çatı katına koştuk. Eşyalarımızı yerleştirdik. Annem ve sik kafalı üvey babam alışverişe gitmişlerdi. Kapı çaldı, ilk günden kim olabilirdi ki? Kapının önüne gittim, önce üstümü başımı düzelttim, sonra kapıyı açtım. Orta yaşta bir kadın, 30 yaşlarında gibiydi. Yaşlı olmak için çok genç, genç olmak için de çok yaşlıydı yani.

Bize yiyecek bir şey getirmiş yiyecekleri aldım konuştuk tanıştık falan. Beni evine davet etti. Gideceğime dair söz verdim. İçeri geçtim annemi aradım. Babamın işleri yüzünden Antalya’ya geri dönmüşler. Evde bir hafta yoklardı yani. Kardeşimin yanına geçtim. Uyumuştu. Ben de geçtim yatağa, uyudum. Sabah uyanır uyanmaz mutfağa gittim. Kardeşimle bir kahvaltı yaptık. Sonra içeride biraz oturduk. Canımız çok sıkıldı. Komşunun daveti aklıma geldi. Hazırlandık. Kapıyı çaldım, açan olmadı.

Zile bastım, kapıyı siyah dağınık saçları, masmavi gözleriyle aşırı yakışıklı birisi açmıştı. Kimsiniz dedi. Yeni komşularınız dedik. Önceki gün davet edildiğimizi söyledik. İçeri geçtik. Çocuğun adını sordum. Ben Demir dedi. Ben kardeşim falan da tanıştık derken iyice yakınlaşmaya başladık. Birden dudaklarıma yapıştı. Elini eteğimin içine daldırdı. Bunu yapmayı istemiyordum fakat kendime engel de olamıyordum. Kucağına çıktım. Bir yandan benle bir yandan kardeşimle sevişiyordu. Üstümdekileri çıkarmaya başladı. Kucağından indim. Önüne eğilip kemerini çıkardım. Bu sefer de kardeşim geçmişti yerime. Pantolonunu çıkarttım. Sikini avuçlarımın arasına aldım.

Bir yandan yalıyorum bir yandan aşağı yukarı çekip duruyorum. Kardeşim üstündekileri çıkarttı. Bacak arasına oğlanın tam suratına yerleştirdi. Dilini kardeşimin içinde gezdiriyordu. Kardeşim çocuğun kucağına indi, koca sikini içine aldı ve zıplamaya başladı. Çocuk bir yandan sikiyor bir yandan benimkini yalıyordu. Kardeşimin kalkmasıyla ben oturdum kucağına. 2 saat boyunca bir kardeşim bir ben sikildik. Oğlan boşalacağı  zaman ikimizde önünde eğildik. Adeta sikinden fışkıran döller için kapışıyorduk. Her şey bittiği zaman gönderttiği böreklerin içinde ilaç olduğunu  söylemişti biraz. Çocuğu tehdit ettik ve parasını aldık. Onun yüzünü her gördüğümde pişmanlığımı hatırlıyordum ama bir yandan da hayatımda yaşadığım en güzel seks deneyimi olduğunu düşünüyordum…

 

Diğer SEKS HİKAYESİ İçin TIKLAYINIZ.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir