Uzun Hasan’ın Seks Öyküsü

3

Bizim köyün belirli başlı kuralları vardır bu kurallara hepimiz uyarız. Zaten ufak bir köyüz bir de kurallara uymadık mı daha da ufalır gideriz diye korkmaktayız. Ben Hasan bu arada bu SEKS HİKAYESİ’nin kahramanı.

Köyde aşık olduğum çok güzel bir kız vardı ama babası onu köyün en zengin ağasının oğluna vereceğini söyledi. Kızı da beni seviyorken üstelik, bir gece evlerinin önüne gittim kızın camına tırmandım ve daha sonra o adamla evlenip evlenmeyeceğini sordum. O da benim elimden tutup beni samanlığa doğru götürdü. Sabaha bir kaç saat kalmıştı saman balyalarının birisinin üzerine domalıp eteğini sıyırdı bende pantolonumu indirip bunun önce arkasından yaslamaya başladım.

Sonta baktım bu daha fazla istiyor çektim saçından önce bir kaç tokat attım sonra da suratına suratına penisimle tokat attım. Attığım tokatlar hoşuna gitmiş olmalı ki ağzıyla penisimi yakalamaya çalışıyordu. Tabii ben birazcık naza çeken taraftım burada neyse bir şekilde ağzına sokmaya devam ettim tam boşalacakken ahırın kapısı açıldı. Ben bir yere saklandım ama bu yarı çıplak haliyle samanlığın ortasında yakalandı. Boşalamamıştım yani anlayacağınız sonra da beni vurmasınlar diye köyü terk ettim.

Bu SEKS HİKAYESİ Hoşunuza Gittiyse Önceki Hikayelerimizi De Okumak İçin TIKLAYINIZ


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir