Üst Komşum Beni Sikti

1111

Merhaba GERÇEK EROTİK HİKAYE severler,

Yıllarca kendimi erkeklerin bakışlarından ve onların şerefsizce hareketlerinden korumaya çalıştım 30 yaşıma kadar elime helal olmayan erkek eli bile değmedi. Tek güvendiğim bir erkek vardı o da 6 yıllık üst komşum Faruk. Ondan başka bütün erkeklere karşı tavırlı ve ürkek bir şekilde yaklaştım bu güne kadar bilmiyorum aptallık mı ettim çok şey mi kaybettim ama insan onca tecavüz olayını haberini duyunca diğer kadınlar gibi ortalıkta öylece dolanmayı mantıklı bulmuyor.

Bir gün üst komşum bana çay içmeye geldi ben de güzelce çayını ikram ettim. Sonra da birden çayı bir kenarıya bırakıp üstüme saldırdı. 5 Yıldır bana yan gözle dahi bakmayan adam ne oldu da bana o şekilde saldırdı hiç anlamıyorum. Tişörtümü yırtıp hayvani bir şekilde memelerimi sıkmaya başladı. Sonra memelerimin arasına sikini hızlıca sokup çıkarmaya başlayarak beni tahrik etti. Ardından hiç beklemeden sikini gırtlağıma kadar soktu.

Hemen beni yerdeki tahtaya yüz üstü çevirip avucuna tükürerek götümü şaplaklamaya başladı. Götüm kıpmırmızı olmuştur diye düşündüm yapma desemde hiç aldırış etmeden göt deliğimi sikmeye başladı saçımdan sürüyüp mutfağa kadar götürdü. Orada kafamı çamaşır makinasının içine sokup hızlıca götüme sikini sokmaya başladı. Bu adamın böyle bir canavar olduğunu bilmiyordum. Sonra da ne yaptım ben diyerek evden çıktı hayvan herif.

Diğer SEKS HİKAYELERİ için TIKLAYINIZ.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir