Sinan Boş Çekti

sex-hikayeleri

Cuma geceleri genellikle arkadaşlar ile toplanır ve evde çeşitli sohbetler yapar ve gece geç saatlere kadar eğlenirdik.  Bu arda içkiler de içilir, şarkılar söylenir, dans edilir, açık saçık fıkralar anlatılırdı. Yani yeni dönem geçlerin yaptığı her şeyi yapardık. Ama olgun seks hikâyeleri arasına girecek olan bir tecrübeyi böyle bir gecede edineceğimi tahmin etmemiştim.

O gece eşim Sedat gezmeye çıkalım biraz hem de kafaları dağıtırız dedi. Ben ise bulaşıklar ne olacak biri bana yardım etsin, geriniz gidin dedim. Ancak kimse kalmak istemedi. Sedat ise kura çekelim o zaman boş çeken kalsın, gezi çekenler çıksın dedi. Biz de öyle yaptık ve Seda’nın kocası Sinan boş kâğıdı çekti. Diğerleri ise hemen hazırlanıp çıktılar. Sinan kalmıştı ama nasıl yardım edecekti bilmiyorum çünkü en çok dağılanlardan biri de oydu. Millet çıkınca biz de mutfağa geçtik ve biraz ortalığı toparladık. Bu sırada Sinan ayakta zor duruyordu ve her yanımdan arkamdan geçişinde biraz sürtünüyordu bana çünkü masadan sonra dar bir alan vardı. Kafası da iyi olunca sürtünürken azmıştı ve aletinin kalktığını görüyordum. O da bunu hiç saklamıyordu. Tabi bu sarhoşla seks hikâyesi olarak anlatabileceğim bir deneyim yaşamaya niyetim yoktu.

Ama o ‘Hande kız’ dedi ve o sırada üstüme yığıldı. Ben de onu tutamayınca beraberce yere yığıldık. O başladı beni ellemeye, yapma oğlum arkadaşız biz dedim. O ise insan arkadaşını zor durumda bırakır mı bak seni istiyor dedi. Ben de biraz içkiliydim ve ulan hergele arkadaşının karısını mı becereceksin dedim. O ise pantolonunu sıyırıyordu o sırada önce gör sonra hayır de istersen dedi ve elini de bacak arama götürdü bu sırada. Kurada boş mu çektin yoksa dolu mu bilmem ama şanslı günün bugün galiba diyerek görelim bakalım şu azmanın hünerlerini diyerek yolunu gösterdim. Beni siktiği gece hayatımın en güzel cinsel deneyimlerinden birisi olarak hafızama kazındı. Onunla ve başkalarıyla yaşadığım diğer maceraları anlatacağım gerçek seks hikâyeleri ise fazla gecikmeyecek.

Komşumun Oğlu Beni Sikti Hikayesi İçin TIKLAYINIZ

 


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir