Sigara Karşılığında Götümü Verdim

erotik-anal-bar

Merhaba PORNO HİKAYESİ okurları,

Ben Belma, birazcık hoyrat bir kızım. Sadece günlük çıkarlarımı ve ihtiyaçlarımı düşünerek yaşadım bu güne kadar. Bu yüzden de hep mutlu olmanın bir yolunu buldum. Ama bir türlü cebimde adam akıllı param olmadı. Bir alkol ve uyuşturucu bağımlısıyım. Bu bağımlılığımı erkekler genellikle kullanır bende mutlu olurum onlarda.

Geçen bir bara gittim fakat barda kimse yüzüme bakmadı sanırım artık dedikodum fazla yayılmış bu barda ve erkekler benim tuzağıma kolay kolay düşmüyor. Yani neredeyse maliyet hesabı yapıyorlar. Sigaram yoktu ve bunu bir şekilde karşılamalıydım diye düşündüm önce.

Sonra bir erkekten sigara istedim o da bana ” Sana neden sigara vereyim ki?” dedi. Bu doğru karşılıksız hiçbir şey yapmıyor artık insanlar. Sonra ona ” Bir paket sigara karşılığında beni sikebileceksin bence bunu değerlendir” dedim. Kız arkadaşını gösterdi pistte dans eden. Ve bir kızı zaten istediği anda siktiğini söyledi. Ben de ona anal seks teklif ettim. Bu şaşırtıcıydı çünkü kız arkadaşı ona götten vermiyordu. Birlikte barın tuvaletine gittikten sonra beni domaltıp götümden sikmeye başladı. Sonra da bu olayın iğrenç olduğunu söyledi.

Diğer SEKS HİKAYELERİ İçin TIKLAYINIZ.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir