Sevgilimi Kanırtarak Siktim

434

Merhaba SEKS HİKAYELERİ okurları,

Sabahın ilk ışıkları ile telefonumun çalmasına uyandım. Arayan sevgilimdi bu saatte araması hiç normal değil diyerek telefonu açtım soluk soluğa kalmış gibi geliyordu sesi. Yardıma ihtiyacım var sana doğru geliyorum kapıda bekle dedi. Hemen kalkarak kapıya doğru gittim. Gece çıplak yatmıştım hiçbir şey yoktu üzerime ve o panik hali ile giymekte aklıma gelmemişti. Merdivenlerden ayak sesi gelmeye başladı yanında pis sakallı biri ile koşarak gelmişti beni o halde görünce içeri gir diyerek sesini yükseltti. Hala anlamamıştım neler olduğunu ve koltuğa gittim oturdum.

Karşımda arkası ve o oturuyordu o sırada elleri ile yüzünü kapatmıştı ama arkadaşı o kadar kötü bakıyordu ki bana korktum ve bir anda çıplak olduğum aklıma gelmişti. Sevgilim her zaman saf salak olduğumu söylerdi ama galiba haklıymış. Üzerime bir şeyler giyip yanlarına geldim ne oldu dedim. Birilerinden kaçtıklarını ve borçlarının olduğunu söyledi.

Sevgilime ve yanındaki arkadaşına su getirdim içtiler. Acil para bulmamız gerek sende ne kadar var deyince cüzdanımdaki 100 lirayı gösterdim arkadaşı yüksek sesle kahkaha attı. Bu biraz zoruma gitmişti. Telefonları çalıyor hiç susmuyordu ve bir sonraki çalan telefonu açtılar evin adresini verdiler. 10 dakika sonra kapı çaldı kapıyı açtım içeri büyük cüsseli 4 kişi girdi. Sevgilim bana baktı ve soyunmamı söyledi. Şaşırmıştım ne diyorsun derken anladım ki beni o gelen adamlara satmıştı. Öğlen 2 ye kadar hepsi beni sikti ve hiçbiri acımadı.

Diğer PORNO HİKAYESİ İçin TIKLAYINIZ.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir