Sazlıklarda Sikiştik

4

Mehaba SEX HİKAYESİ okurları,

Adım Esma 21 yaşındayım, doğma büyüme bir Ege köylüsüyüm ve köyümde huzur her zaman yüksektir. Hiç şehir hayatı düşünmedim, o stresli ve boğuk şehir hayatından ise kendimi daha rahat hissedebileceğim bir hayatı tercih ederim. Her neyse size kendi seks hikayemi anlatmak için buradayım. Budan üç gün önce köyün yakınındaki bir gölün yanında babamla tarlaya gitmiştik. Babam oradaki tarlamıza çok nadir gider zaten verimli bir tarla değildir. Genellikle sazlıkların içinde ekinler bozulur.

O bölgede zaten bizden başka kimsenin de tarlası olmaz, gittiğimizde babam ve benden başka da kimseyi göremezsiniz zaten o tarlada. Fakat o gün başka köyden genç bir oğlan vardı tarlada. Göldeki sazlıklara niye gelir bir insan diye düşündük babamla ikimiz. O da kafasını dinlemeye gelmiş haklı olarak. Babam tarla işleriyle uğraşırken bende gölün etrafını dolaşmaya karar verdim. Oğlan sanırım güzelliğimin farkına varmış. Benimle tanışmak için yanıma geldi, bende hiç itiraz etmedim tek korktuğum şey babamın gelebileceğiydi. Bu yüzden birazcık tanışma isteği olsa bile çekiniyordum.

Sonra babamın çok uzakta beni göremeyecek bir yerde olduğunu fark ettik ve oğlanın elini tuttum, ilk kez bir erkekle bu kadar yakınlaştığımı söyleyebilirim. Oğlanda sanki dünden razıymış gibiydi her şeye tabii bende öyleydim. Bu kadar yakışıklısı bizim köye gelmez diyordum.

Sonra oğlan gel yanıma uzan dedi, yanına uzanıp konuşmaya başladık. Birbirimizden bahsettik sonra iyice tanışıp kaynaştık ve oğlan elini sol mememin üzerine attı. Sözde sadece kalbimin atışını merak etmiş. Fakat ben bile tahrik olmuştum onun da olması doğaldı. Mememi avuçlamaya başladı. Bu çok heyecan verici bir hareketti. Sonra elini yavaşça daha da aşağı indirmeye başladı. Amımın üstüne kadar getirdi elini ve daha sonra şalvarımın üzerinden beni parmak atmaya başladı.

Çok azmıştım amım sulanmaya başlamıştı, daha fazla dayanamayıp şalvarımı indirdim sonra oğlanın pantolonunu çıkardım. Önce uzun ve kalkmış sikini elimle biraz okşadım. Daha sonra üzerine oturup hoplamaya başladım. İnim inlerken tek korkum babamın iniltileri duyması idi. Ama duymadı ve bende üzerimdeki kazağı çıkardım. Zaten iç çamaşırı giymek huyum değildir sonra birden çırılçıplak ortada kaldım ben hopladıkça o memelerimi sıkıştırmaya çalışıyordu. Bu bana oldukça zevk veriyordu. Sonra boşalacağını söyleyerek beni göle karşı domalttı. Ve boşalma işini götümü siktikten sonra sırtıma yapmayı istediğini söyledi. Bende kabul ettim. Ve götümü hunharca sikmeye başladı. Tam boşalacağı anda çıkarıp sırtımın üzerine boşaldı. Çok güzeldi sonra babamla birlikte köye tekrar döndük ama babam bir daha o tarlaya gitmedi.

Diğer EROTİK HİKAYELER İçin TIKLAYINIZ.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir