Ortalık Malına Döndüm

seksi-kiz

Merhaba EROTİK SEX HİKAYESİ okurları.

Bu sitede bazı kategorilere şöyle bir baktım da acaba benim yaşadığım kadar sekste zirve yapmış olan var mı diye? Yok bulamadım arkadaşlar. Sanırım her zaman en nirvanasını yaşamış olarak kalacağım. Size de anlatınca hak vereceksiniz bana.

Ben mahallenin en güzel kızlarından bir tanesiydim. Peşimden az erkek koşturmadım hele Erhan diye bir salak vardı. Kendisini yakışıklıyım, zenginim diye avutup duruyordu. Çağırdım bir gün bunu eve sonra kapattım perdeleri çıkardım bunun sikini yalamaya başladım. Bu kendinden geçti galiba bakirdi. Sonra bunu boşaltınca dışarıya tekrar çıktım. Bu ibne önüne gelene anlatmış buna sakso çektiğimi. Hem de ben buna çaktım diye anlatımş. Önüne gelen geliyor sen kime verdin diye. Ben de susturmak için önüme gelen erkeğe vermeye başladım. Her beni sikene çıkışta bundan ve Erhan olayından kimseye bahsetmeyin diyorum tamam deyip çıkıyorlar. Bu çok acı bir durum. Bir gün Erhan’dan intikam almak için eve yerleştirdim kameraları çağırdım Erhan’ı.

Eve gelince Erhan’ın pantolonunu bir güzel indirdim sonra sakso çekmeye başladım. Ardından önüne domaldım o da götümden sikemeye başladı. Sonra buna nasıl sikişeceğini öğretir gibi davranarak konuştum. İyice rezilliği çıktı erhanın sonra videoyu kesip Erhan’ı evden kovdum. O günden sonra dedikodu falan kalmadı.

Diğer SEKS HİKAYESİ için TIKLAYINIZ.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir