Komşumun Oğlu Beni Sikti

erotik-anal-bar

Yaşanmış seks hikâyeleri olarak yazılan öyküleri okumaya bayılıyorum. Ama buna benzer maceraları yaşama fırsatım olmamıştı. Ama kısa bir süre önce benim de anlatabileceğim bir seks hikâyesi olmasını sağlayan bir olay başıma geldi.

Ben 21 yaşımda iken evlendim ve 13 yıldır evliyim. Bu süre içinde de bana kocamdan başka el süren olmadı. Bu nedenle seks tecrübelerim kocamla yaşadıklarımdan ibaretti. Beni beğendiğini belli eden çok erkekle karşılaştım ama onlardan hiç biri ile yatmadım. İlginç maceram ise komşumun 17 yaşındaki oğlunun atılganlığı sayesinde gerçekleşti.

Bu oğlan akşamları geç saatlere kadar dışarıda kalır ve eve alkollü olarak dönerdi. Gece geç geldiği saatlerde çıkardığı seslerden durumu anlayabiliyordum. Bir gece kocam ede değildi, iş yerinde mesaiye kalmıştı. Gece 2 gibi zil çaldı. Merak edip ilk katta olan evimizin camından bakınca komşumun oğlunun apartmanın giriş kapısında olduğunu gördüm. Muhtemelen kendi zilleri ile bizimkini karıştırmış ve yanlışlıkla bizimkine basmıştı. Tabi o gece basacağı tek şeyin zil olmadığını henüz bilmiyordum.

Otomata bastım ve ana kapı açıldı. Ama apartman girişindeki ara kapı açılmamıştı. Bunun üzerine aralık kapıdan süzüldüm ve kapıyı açtım. Üzerimde ince bir gecelik ve onun altında çamaşırlarım vardı. Kapının arkasında bekleyen oğlan kapıyı açtığımda ittirdi ve içeri girdi. Beklemediğim şey ise beni sıkıca tutarak bizim eve doğru ittirmesi olmuştu. ‘Nesrin abla, gece rüyalarıma girdiğin yeter, artık seni sikeceğim’ derken beni içeriye sokmuş ve kanepenin üzerine yatırmıştı. Dur, yapma demeye kalmadan sikini çıkarttı ve güçlü elleriyle parçalayıp çıkarttığı külotumun altında kalan amıma soktu. Gidip gelmeleri ve içime boşalması ise çok uzun sürmedi. 17 yaşındaki bir delikanlının katıldığı gerçek seks hikâyesi deneyimim böyle sonuçlandı. Ama sonrasında komşumun oğlu, babası ve diğer erkeklerle çeşitli maceralar yaşamaya devam ettim.

 


Devamı →
Etiketler:

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir