Hippi Karavanında Seks

54765

Merhabalar GERÇEK EROTİK HİKAYE okurları

Bildiğiniz üzre 1960’lı yılların vazgeçilmez bir grubu vardı hippi kamyonlarına doluşup esrar içip şarkı söylerlerdi. İşte bu şarkıları ve esrarları biz yeniden günümüzde yaşatmak amaçlı bir hippi karvanı yaptık kendimize ve bu karavana yeniden kızlı erkekli doluşup eğlenmeye başladık. Tabii işin birazcık seksüel boyutunu arttırarak yaptık bu işi ki bu en önemlisiydi.

Hatta geçen hafta karavana binmek isteyen bir grup kızın kıyafetleri fazla erotik olduğu için diğer grubu indirdikten sonra onları aldık. Grubun içindeki tek erkek karavan sahibi olarak bendim. Ve müthiş bir eğlence bizi bekliyordu. Kızların üstünü hep birlikte krem şantiyle doldurduk. Daha sonra benim penisime macun sürdük ve kızların yalayarak macunu bitirmelerini istedim.

Kızlar dediğim gibi sikimi sanki cigara çeker gibi sömürüyorlardı. Bu müthiş bir zevkti karavanda tam 6 tane biseksüel çıplak kız var ve herkes birbirini yalayıp azdırıyor. Ben ise aralarında dolaşıp bulduğum ilk yere sokuyorum. Hiçbir erkek eminim ki ben kadar şanslı olamaz böyle bir konuda. Bundan eminim çok seks bir bir gün yaşadık ve devamını da yaşayacağımı umuyorum.

Diğer SEKS HİKAYELERİ İçin TIKLAYINIZ.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir