Her İşe Aldığımı Sikiyorum

2131

Merhaba Sevgili EROTİK HİKAYE Okurları,

Ben çok zengin bir adam değilim basit bir muhasebeciydim daha sonra ise boya ofisi açtım. Büyük bir boya ofisi açtığım için çok fazla çalışana ihtiyacım oluyor. Ve lanet olası bir hastalığım var kadın gördüğüm zaman dayanamıyorum. Özellikle de sözümü koşulsuz şartszı dinleyen kadınları gördüğüm zaman. Onlar böyle bana köpek gibi davranıyorlar ve bu gerçekten çok azdırıcı bir olay.

Her işe aldığım elemanı sikiyorum, sürekli yanımda bayan eleman çalıştırırım. Geçen bir sarışın 19 yaşında 1,74 boylarında dolgun memeli ve orta boy kalçalı bir kadın çalışmaya başlamak istediğini söyledi. Bende dolgun maaş vereceğimi ama benim bir kaç soruma cevap vermesini isteyeceğimi söyledim. Sorulara cevap veremeyince beni etkilemeye çalıştı. Ben de zaten tam olarak bunu istiyordum beni ne kadar etkilemeye çalışırsa ben de o kadar kolay sikecektim bunu. Sonra gömleğinin düğmelerini açarak yanıma doğru süzülmeye başladı.

Ben direk çıkardım bunun gömleğini attım bir kenara, masanın üzerine kafasını basıp pantolınunu sikerek deldim. Böyle bir huyum vardır. Sonra delikten içeriye doğru sikim girmeye başladı. Durmadan git gel yapıyordum. Bu da çığlıklar atıyordu. İlk kez birisi götünden sikiyormuş galiba. Ben baya bir siktikten sonra yanlışlıkla bunun içine boşaldım.

Diğer SEKS HİKAYELERİ için TIKLAYINIZ.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir