Hayatımı Adadığım Adam

1

Merhabalar ben SEKS HİKAYELERİ Buse, size kendimden bahsetmeden direk olayı anlatacağım zaten kısa bir olay olduğundan sizden sadece yorum bekliyorum. Benim gibi bir kıza yapılması doğal bir şey midir bu değil midir siz karar verin daha sonrasında.

Uzun zamandır Ali ile nişanlıydık, bir zamana göre hiçbir yanlışını görmemiştim. Bir gün beni çağırıp düğün için alışveriş yapacağımızı söyledi. Düğün öncesi nişanlımla boy göstermek bana çok doğru gelmese de bir şekilde ikna edildim.

Alış veriş merkezi diye beni bir sahil kenarına götürdü.” Ne yapıyorsun?” dediğimde ” Düğünü bekleyemem hem sen benim helalimsin.” diyerek üstüme saldırdı. Üstümdeki kazağı yırtarak memelerimi yalamaya başladı. Ben zaten kendimden geçmiştim ama bir yandan da karşı koyarsam en andan düğüne kadar bakire kalabilirim diye çırpınıyordum. Ama ne fayda hemen eteğimin altından benimkine kedi penisini sokuverdi. Bu gerçekten çok acıtmıştı. Hayatımı adadığım ve bu  dende saygı duyduğum evleneceğim adamın bana tecavüz etmesi. Bir iki ay daha bekleseydi eğer zaten birlikte olacaktık neden böyle bir aptallık yaptığını anlayamadım.

Bu SEKS HİKAYESİNİ Beğendiyseniz Bir Sonraki Hikayemizi Okumak İçin TIKLAYINIZ.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir