Gelin Beni Bitirdi

dsa

Ben on dokuz yaşında evlendim ve dört yıldır da evliyim. Mutlu sayılabilecek sıradan bir evliliğim var. Gerçek seks hikâyeleri okuduğumda şaşırıyordum. Ama eşimin abisinin karısı sayesinde benim de bir seks hikâyesi edinme şansım oldu. Eşimin kendisinden iki yaş büyük bir de abisi var. O bizden sonra evlendi sadece bir yıl oldu. Ancak eşi oldukça rahat yetişmiş ve biraz da uçuk bir tip olduğundan gece gezmeleri de çoktur. Gündüzleri de sık sık dışarı çıkar ve evlenmeden önceki arkadaşları ile birlikte vakit geçirir. İçlerinde çok samimi olduğu erkek arkadaşları da var. Kayın biraderim bu işlere nasıl izin veriyor doğrusu ben de pek anlamıyorum.

Ama o gün erkek arkadaşlarından birisi evlerine ziyarete geldi ve yaklaşık üç saat orada kaldı. Daha sonra bunu hiç saklamadan sorunca anlattı ve tek bir erkekle ömür geçer mi dedi. Yoksa sen sadece seninkiyle mi oldun şimdiye kadar neler kaçırdığını bilmiyorsun dedi. Ben çok şaşırmıştım ama anlattıkça da ilgimi çekmiyor değildi hani. Yine de ben yapamam nasıl aldatırım dedim. O da gidip gel bana bas demeyeceksin ya kızım. Benim de birlikte olduklarımın çoğu evli dedi. Nasıl yani birden de mi çok dedim tekrar şaşırarak. O da yarın iki kişi çağıracağım bana gel dedi.

Ben gitmedim tabii ki korktum o da ikisini de alarak bize geldi. Kapıyı açınca da pat diye girdiler içeri bir şey diyemeden. Eltinde çok hoşmuş sevgilim neden daha önce tanıştırmadın dedi iri yarı olan. Al senin olsun bugün senden mi kıskanacağım dedi elti. Sonra da diğer odaya geçtiler öbür çocukla birlikte. Sevgilisi de mutfağa geldi ve arkamdan sarılarak, hiç konuşma ilk olduğunu biliyorum dedi ve eteğimi sıyırdı, çok büyük olduğunu anladığım yarağını amıma soktu, beş dakika sonra işimi bitirmişti. Dolayısıyla benim de yaşanmış seks hikâyeleri arasına katabileceğim bir anım oldu. Ama iş orada bitmedi, devam eden günlerde de doyasıya sikişmeye devam ettim.

   Sinan Boş Geçti Hikayesi İçin TIKLAYINIZ.

 


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir