Evlenmeden Olmaz Dedim Zorla Sikti

33

İyi Geceler SEKS HİKAYESİ okurları.

Sevgilimle evlenme kararı aldık birbirimizi çok seviyorduk. Ailelerimiz de zaten bu ilişkiyi onayladılar. İki aile arasında küçük bir söz kestik önce. Sonra daha rahat görüşebilmeye başladık sevgilimle. Beni sürekli buluşmak için dışarıya çağırıyordu. Bende seve seve gidiyordum zaten. Sonra bunun alkollü ortamlarına da girmeye başladım zamanla. Kısa sürede bir çok alkol partisine çağırır oldu beni, kendi arkadaş çevresiyle tanıştırıyordu ve daha açık seçik giyinmemi istiyordu. Evleneceğimiz kesinleşince birden değişti bana karşı. Sanki aşık değilde sadece sex için bakıyordu bana bu da beni oldukça rahatsız ediyordu.

Bir süre sonra bana bağırıp çağırmaya başladı, 2 yıllık ilişkimiz boyunca bana bu güne kadar hiç bağırmamıştı. Ona karşı hata yapanın ben olduğumu düşünerek bayağı bir alttan aldım bir süre ama sonra kabak tadı vermeye başladı artık alttan alışlarım o da ipin ucunu bayağı kaçırdı diyebilirim. Bir gece beni kendi bekar evine davet etti. Ben de salak gibi gittim. Yine sarhoştu ve benim de içmemi istiyordu. Ben de onu kibarca reddettim. Bu gece içmeyeceğimi söyledim. Her ne kadar sözlüm de olsa daha evlenmemiştik ve ailemin birlikte aynı evde kalmamıza izin vermesini bekleyemezdik. ,

O gece yanında kalmam konusunda bayağı ısrar etti ben ise sürekli telefona bakıyordum annem ha aradı ha arayacak diye düşünüyordum sonra elimden telefonu alıp kapattı ” Artık annen gil arayamaz” dedi. Ben korkmaya başlamıştım çünkü her an üzerime saldıracak gibi duruyordu. Ben ise onu reddetmeye çalışıyordum evlenmeden olmaz diye uzaklaştırdım ama o beni dinlemedi bir ip bulup beni bağladı sonra üstümdeki kıyafetleri yırttı. Sütyenimi yalayarak çıkardı. Ben tahrik olmuştum. Eteğimi indirim sulanan amımı da yalayınca ben kendimden geçtim. Birden lak diye sikini amıma soktu ve canım çok acıdı.

Sonra hızlıca beni sikmeye başladı, göz yaşlarım durmak bilmiyordu acıdan ve duygusallıktan. Sonuçta beni siken evleneceğim erkekti ve artık söz atamayacaktı. Beni bir güzel siktikten sonra penisini ağzıma yerleştirip gırtlağıma kadar soktu. Ve gırtlağımın içine boşaldı. Çok iğrenç bir şekilde kaybetmiştim bekaretimi ki zaten yine ona saklıyordum neden yaptı bunu anlamadım.

Diğer SEKS HİKAYELERİ İçin TIKLAYINIZ.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir