Babamın Sekreterini Siktim

6

Merhaba SEX HİKAYESİ okurları,

Babamın çalıştığı iş yerindeki sekreteri çok hoşuma gidiyordu sırf onu görebilmek için her hafta sonu babamın yanına gidiyordum. Pazar günü babamdan önce çıktım ve iş yerine gittim.

Kimse yoktu bir süre bekledikten sonra sekreteri geldi . 5 cm etek giymişti. Günaydın dedi gülümsedi. Masasına doğru yöneldi koltuğa oturdu. Rahat olamamasından dolayı bacağını ayırıyordu ve masa altından görünüyordu. Bir süre öyle devam ederken baktığımı gördü nereye bakıyorsun diyerek sert çıktı. Hiç öyle bakıyorum dediğinde eteğine baktı nereye baktığın belli oldu şimdi dedi. Yüzüm kızarmıştı bir şey diyemedim. O halimi göründe ayağa kalktı ve yanıma geldi tamam canım bunda utanılacak bir şey yok hata bende kısa etekle karşında oturuyorum dedi. Gülümsedim ve daha yakından görmek ister misin diye sordu başımı öne doğru salladım.

Eteğini kaldırdı külotu vardı. Elimi yaklaştırınca kaşlarını çattı seni gidi yaramaz dedi. Elimi geri çekerken kendisi  külot unu indirdi. Amı kılsızdı çok güzeldi ve çok fazla heyecanlanmıştım. Yalamak istiyorum dediğimde kendini bir anda babamın masasının üstüne bıraktı bacaklarını ayırdı. Yalamaya başladığımda inlemeye başladı. Sesi daha da yükseliyordu. Daha sonra penisimi çıkardım amına yaklaştırdım. Beni sik diye bağırmaya başladığında sikmeye başladım. Çok fazla uzun sürmedi zevkten çıldıracak haldeydim ve amından penisimi çıkararak göbeğine doğru boşaldım. O günü asla unutamam.

Bir Sonraki Hikaye İçin TIKLAYINIZ.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir