Abim Beni Becerdi

marina_4_20130723_1836865005

Abimle aramızda sadece bir yaş olduğu için neredeyse aynı yaşta sayılırdık. Üstelik o hastalığı sebebiyle okula bir yıl ara vermişti. Yani anlatacağım ensest hikâyeler kategorisindeki öykü sırasında aynı sınıfa gidiyorduk.

17 yaşımdaydım ve okulun en güzel kızlarından birisiydim. Bu nedenle okuldaki çocuklar hatta öğretmenler ve çalışanlar da benimle flört ediyorlardı. Ben de bu durumun zararsız olduğunu düşündüğüm için onlara karşılık veriyordum. Fakat bu flörtleşmelerin abimi kızdırdığını fark etmemiştim. Bir gün beni evde kenara çekti ve bu olaya son vermemi söyledi. Ama ertesi gün oldukça yakışıklı bir erkek olan kantinciyle flört ettiğimi gördü. Çok sinirli olduğu belli oluyordu. Derslerde ve sonrasında bizi eve götüren serviste benimle hiç konuşmadı. Eve vardığımızda ise hiçbir şey yapmadı, yemek bile yemedi, odasına gitti. Annemle babam çalıştığı için evde kimse yoktu. Bunun üzerine ben de odama gittim ve internette porno hikâyeler yayınlayan bir siteye giderek onları okumaya başladım.

5-10 dakika sonra odamın kapısı sert bir darbeyle açıldı. Yanıma gelen ve beni saçlarımdan kavrayan abim yüzüstü olarak beni yatağa uzattı. ‘Yaptıklarının sonucu bu olur, göstereyim’ derken eteğimi sıyırmış ve külotumu parçalayarak çıkartmıştı. Sikini içime soktuğunda ise kızlığım bozulurken, bu durumdan zevk almam mı gerektiğini yoksa ensest bir ilişki olduğu için karşı koymam mı gerektiğini kestiremiyordum. Sonuçta kızlık bozma hikâyeleri arasında ilginç bir yer edineceğini düşündüğüm macerayı akışına bırakmaya karar verdim. Abim ‘orospu, al bakalım’ diyerek ve her seferinde daha sert darbelerle içimde gidip gelmeye devam ediyordu. Bense belki de onun yünü görmediğim için bu durumdan zevk almayı sürdürüyordum. Sonunda abim sikini içimden çıkartarak döllerini yüzüme fışkırttığında ona bağırdım ve odadan çıkmasını söyledim. Beni bir kez daha sikmesine izin vermedim ama yaşanan olayı da kimseye anlatmadım. Kızlığımın bozulmuş olması ise işime gelmişti. Ondan sonra beğendiğim her erkekle (bazı zamanlarda da abimin gözü önünde) yatmaya başladım.


Devamı →

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir